شاهزاده ایرانی

باشگاه هواداران شاهزاده ی ایرانی

نقد و بررسی Fallout 3

سلام به تمام هواداران شاهزاده ی ایرانی!

ببخشید چند روزی نبودم.فعلا معرفی دویل می کرای را قطع می کنم و چند تا نقد می ذارم.بعد از اوون دوباره ادامه می دم.البته دیگه نقدی به اندازه ی شاهزاده ی ایرانی نمی ذارم!(اوون اولیه!!من سهراب هستم)حالا خودتون این نقدمو بخونید تا متوجه بشوید.ولی واقعا نامردید!!این چه رسمشه!!می آیید و همینطوری بدون نظر می رید؟!!به هر حال,نظر بدید دیگه!!بذارید خستگی از تنمان در بیاد!!

این هم نقد بررسی بازی Fallout 3,اگر می خواهید کپی کنید,لطفا بگویید که از وبلاگ ما برداشته اید!!

کودکی را بزرگ کن...

و به دنیای سوخته بفرست...!!!!

نقد و بررسی Fallout 3,انحصاری از باشگاه هواداران شاهزاده ی ایرانی

Bethesda Softworks

ساخت شرکت

PC,Xbox 360,PS3

پلتفورم ها

Xbox 360

نقد برای پلتفورم؟

M

درجه ی سنی بازی

متوسط رو به سخت

درجه ی سختی

9.5/10

نمره ی باشگاه هواداران شاهزاده ی ایرانی

 

سری فال اوت همواره از پرطرفدارترین بازی ها بوده است که شماره ی 1 و دوی آن در سال های 97 و98 به بازار آمد که خیلی معروف شد.یک نقش آفرینی زیبا!!!اما نکته قابل اهمیت شماره ی سوم  در هم آمیختن زیبای اکشن و نقش آفرینی است که از هر یک به مقدار کافی استفاده می شود و این باعث به وجود آمدن یک اثر زیبا که باعث پرورش خلاقیت و البته معتاد شدن به آن می شود!!!!

داستان بازی به بعد از جنگ جهانی سوم برمیگردد!!جنگی که بین آمریکا و چین درگرفت و بمب های اتمی استفاده شده در آن جهان را رو به نابودی برده است.در سال 2077 مردم در پناهگاه های زیر زمینی  زندگی می کنند تا هم از خطر گاز های به وجود آمده از بمب های اتمی در امان بمانند وهم از موجودات جهش یافته ی خطرناک!!!اما داستان از جایی شروع می شود که کودکی(شما!!!)در یکی از این پناهگاه ها(شماره ی 101)به دنیا آمده است.شما در ابتدا از نگاه مادر به پدر بچه که صورتش دیده نمی شود نگاه می کنید.بعد جنسیت بچه(خود)را انتخاب و سپس به انتخاب اسم و قیافه ی خود می پردازید.بعد از آن قیافه ی پدرتان دیده می شود که عین خودتان است.بعد تولد شما مادرتان می میرد و پدرتان به بزرگ کردنتان می پردازد.شما ابتدا یاد می گیرید که چگونه راه روید و بپرید و ... .شما با استفاده از کتاب مخصوص خود آینده یتان را ترسیم می کنید و تصمیم می گیرید که چه خصوصیاتی داشته باشید.در ادامه شما بزرگ می شوید تا به جوانی می رسید.در این زمان داستان اصلی آغاز می شود.پدرتان که یک پروفسور است به دلیلی نا معلوم از پناهگاه خارج می شود و شما هم باید به دنبال او از پناهگاه خارج شوید تا پیدایش کنید.حال شما با دنیایی از اتفاقات سیاسی و ... رو به رو هستید.شما با افراد مختلفی آشنا می شوید:گروه های ضد جنگ و ... .در واقع شما آزادید که در دنیا راه بروید ولی نباید فراموش کنید که با یک دنیای سوخته و رو به نابودی طرف هستید.حالت آزاد بازی خیلی عالی است اما یک ایراد دارد و آن این است که شما نمی توانید پس از پایان بازی آن را ادامه بدهید و برای گشت گذار باید به سیو های قبلی بروید.دشمنان بسیار عالی هستند.در واقع همان موجودات جهش یافته اند که طرز کشتنشان بسیار زیباست.یعنی شما اول یکجایشان را هدف می گیرید و بعد شلیک می کنید و بعد طی یک دمو لت و پار شدنشان را می بینید.صداگذاری هم عالی کار شده ولی من به آن 10 نداده ام!!چرا؟!چون شما در این بازی اصولا با صدای زیادی رو به رو نیستید.چون در یک دنیای سوخته سر گردانید.اما در همان قسمت ها ی صدا دار صداگذاری خوب کار شده.گرافیک بازی هم فوق العاده است و همه ی نکات رعایت شده و مناطق مهم واشنگتون دی سی به خوبی باز سازی شده.و جالبتر تغییر آن به صورتی که انگار بمب خورده.فقط شنیده ام که نسخه ی پی اس 3 دارای مشکلات گرافیکی است اما فقط شنیده ام!!!

در کل این بازی را کاملا به شما پیشنهاد می کنم اما سعی کنید در هر بار بیش از 1 ساعت بازی نکنید که ممکن است معتادش بشوید.

10/10

داستان

9.5/10

گیم پلی

9.5/10

صدا گذاری

9.7/10

گرافیک

9/10

امتیاز سهراب

9.54/10

امتیاز کل(میانگین)

 

منتظر نقد های بعدی باشید...
+ نوشته شده در  یکشنبه 29 دی1387ساعت 11:44  توسط سهراب  | 

مخصوص گیمرها

                                   هدیه ای برای کریسمس

اگر تا کنون برای پلی استیشن 3 زیاد هزینه نکرده اید، محصول جدید و ارزانی در رابطه با این کنیول جهت تعطیلات کریسمس وارد بازار شده است که علاوه بر قیمت مناسب، کاربری اسان و راحتی نیز دارد.         این دسته بازی جدید در کنار کیبورد بیسیم شرکت سونی قرار گرفته است و کاربر می تواند علاوه بر جوی استیک های مجهز، از صفحه کلیدی پیشرفته نیز بهره مند شود.                                                     شرکت سونی صفحه کلید جدید خود را با ساختاری ویژه طراحی کرده است به طوری که دسته بازی به راحتی از کیبورد جدا و مجددا متصل می شود.                                                                               این شرکت خبر داد محصول فوق را جهت تعطیلات کریسمس با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

+ نوشته شده در  سه شنبه 24 دی1387ساعت 14:11  توسط سهراب  | 

کنترل جدید بازی ها

              یوبی سافت و معرفی یک روش جدید برای کنترل بازی ها            

                                            میکرفون ها را روشن کنید 

گذار به نصل بعدی بازی ها، برابر است با تغییر و تحول اساسی در نحوه کنترل آنها. همین طور که بازی ها پیشرفته تر می شوند، تعداد دکمه های روی دسته کنسول ها هم بیشتر می شود. حسگرهای حرکتی بزرگترین قدم در راه تکمیل کنترل بازی ها بودند. موفقیت بازی End War این نوید را می دهد که در نسل بعدی بازی ها احتمالا بخشی از جریان کنترل بازی توسط ورودی صدا انجام خواهد شد. اخرین سری از بازی های تام کلنسی، اند وار ( End War ) نام دارد که جریان یک جنگ جهانی را بزرگ را روایت می کند. جنگ بین سه جناه اصلی روسیه، امریکا و اتحادیه اروپا است. اما شاید داستان کم اهمیت ترین عنصر در مورد بازی اند وار باشد. بازی سازهای استدیو شانگهای یوبی سافت زحمت زیادی برای طراحی یک بازی استراتژی مخصوص کنسول کشیده اند و در اند وار این موضوع نمود پیدا کرده است.  اول ازهمه بخش کنترل خود را نشان می دهد، شما می توانید همه چیز را با صدا کنترل کنید. اگر هم دوست نداشتید، همه دستور ها به وسیله دسته ها قابل ورود هستند. البته ترکیب این دو نحوه شاید کار آمدترین راه باشد زیرا در این صورت می توانید در حالی که با دستور حمله یا عقب نشینی یک گروه را می دهید، با صدا دستور حمله گروه دیگر را صادر کنید.              نزدیک به پنج دقیقه پیش از شروع بازی، بازی صدای شما را آنالیز می کند و شما.......... 

+ نوشته شده در  سه شنبه 24 دی1387ساعت 13:11  توسط سهراب  | 

دویل می کرای

سلام دوستان!

وبلاگ ما در حال تهیه ی سه گنجینه ی با ارزش اطلاعات در مورد سه بازی اسیسنس کرید و شاهزاده ی ایرانی و دویل می کرای است.شما با رفتن به قسمت موضوعات اطلاعات لازم برای بازی مورد نظرتان را دریافت کنید.این پست هم اولین پست در مورد سری دویل می کرای(شیطان هم می نالد)است که معرفی این بازی است.

آیا هیجان و احساسات را با هم می خواهید؟آیا بازیی می خواهید که شما را به ادامه ی بازی ترغیب کند؟آیا ...؟تمام این ها را می توانید در سری دویل می کرای بیابید.

سری دویل می کرای از سری بازی های معروف کپکام به شمار می آید که ساخت گروه ژاپنی است اما زبانش انگلیسی است.این بازی حول و حوش زندگی دانته,نیمه شیطانی است که اتفاقا شغلش شکارچی شیطان بوده و مغازه ای به نام دویل می کرای(شیطان هم می نالد)دارد که در آن به سفارشات(شیطان کشی!)رسیدگی می کند!اما داستان کلی این بازی از چه قرار است:

سال ها پیش,اسپادا,شیطانی بود که از شوالیه های امپراظور منداس(شیطان بزرگ)به شمار می آمد.در آن زمان کل زندگی انسان ها تحت تاثیر قدرت شیطان بزرگ بود و او هم مردم را آزار می داد که این برای اسپادا قابل قبول نبود و او از این قضیه ناراحت بود!بنا براین بر ضد او قیام کرد و او را نابود ساخت و انسان ها را نجات داد و آنها نیز به او لقب شوالیه ی تاریکی(Dark Knight)دادند.بعد از مدتی او از نظر ها پنهان شد تا در حدود قرن بیستم.در این زمان او دوباره بازگشت و با یک زن انسان ازدواج کرد و از او صاحب دو فرزند شد.پس از مدتی دوباره پنهان شد.به عقیده ی عده ای او مرده است اما این امکان وجود دارد که نمرده باشد.

نام دو فزند اسپادا,دانته و ورجیل است.دو برادر دو قولو که هر کدام یک نیمه شیطان(نیمه انسان)هستند.در زمان تولدشان مادرشان,اوا,به هر یک,یک نیم گردنبند داد که اگر هر کدام از آنها هردوی آن را می داشت,تبدیل به شیطان کامل می شد.خوب حالا داستان را از زمان بازی پی می گیریم.دانته و ورجیل بزرگ می شوند و هر کدام به یک راه می روند.دانته شکارچیه شیطان می شود و ورجیل به دنبال شیطان کامل شدن می رود.حالا ما باید در 4 نسخه ای که از این بازی منتشر شده(همچنان ادامه دارد!)ماموریت های دانته را اجرا کنیم.که البته سیر زمانی این 4 قسمت به ترتیب نیست!در واقع ابتدا 3 اتفاق می افتد,بد 2,1 و 4.البته باید به ترتیب(1,2,3,4)بازی کرد.البته شخصیتی به نام نرو در قسمت چهارم جای دانته را می گیرد!البته در قسمت چهارم دانته نیز قابل بازی است.در واقع از 20 مرحله(تمام بازی های این سری 20 مرحله ایند)15 مرحله نرو و 5 مرحله دانته هستیم.اطلاعات دیگر در مورد این سری را بعدا می گویم.به عنوان آخرین مطلب در این پست:دویل می کرای 1 و2 برای ps2 و 3 برای Ps2 و Pc,و شماره ی 4 برای Xbox 360,Ps3,Pc به بازار آمده است.

تا بعد...

+ نوشته شده در  دوشنبه 23 دی1387ساعت 21:5  توسط سهراب  | 

نقد شاهزاده ایرانی 4 (قسمت 2)

 نقد بازی شاهزاده ایرانی ۴ (2008 prince of persia )

آسان بودن مراحل، تنها ایرادی که می توان به شاهزاده ایرانی 4 وارد کرد

                               آسان ولی مطلوب

شاهزاده ایرانی4 جوری دیگر وارد می شود

 بازی شاهزاده ایرانی یکی از بازی های محبوب در جهان محسوب می شود. تاکنون نسخه های متعددی از این بازی منتشر شده و تقریبا همه نسخه ها به موفقیت چشمگیری دست یافته است. در کشور ما نیز این بازی هواداران خود را دارد (مانند باشتگاه هواداران شاهزاده ایرانی) و خیلی ها تمام نسخه های ان را دنبال کرده اند. جدید ترین نسخه این بازی مدتی پیش منتشر شد و همانند نسخه های پیشین خود موفقیت کسب کرده است. در روزهای اغازین فروش این بازی، خیلی ها برای خریدن ان سر و دست می شکستند اما این روزها حرارت این بازار اندکی رو به سردی گذاشته است. در واقع سایت ها و مجله های بازی انتقاد های خود را خیلی زود اغاز نمی کنند تا بازار داغ یک بازی سرد نشود،چه بسا خود دستی در فروش بازی ها دارند. اما طی چند هفته گذشته جدیدترین نسخه شاهزاده ایرانی (2008 prince of persia ) با اندکی انتقاد روبه رو شد. بسیاری از سایت ها و مجلات، امتیازی ما بین 8 تا 9 به این بازی دادند. البته این امتیاز بسیار خوبی است ، اما خیلی ها منتظر بودند با امتیاز 10 رو به رو شوند.

در اولین نگاه شاهزاده ایرانی 4، داستان بسیار جذابی دارد. در اغاز داستان شاهزاده بر حصب اتفاق به باغ بزرگی راه میابد که معبدی در ان قرار گرفته است. او کنجکاوی می کند و در معبد به جست و جو می پردازد و با الیکا رو به رو می شود. الیکا از شاهزاده می خواهد او را دنبال کند. در مرکز معبد پدر الیکا با شاهزاده درگیر می شود و پس از اندکی مبارزه ، درخت زندگی را که همان جا قرار دارد از بین می برد. با از بین رفتن درخت زندگی، اهریمن از بند خود رها می شود و زمین را پر از موجودات شیطانی می کند. الیکا از شاهزاده می خواهد او را دوباره در به بند کشیدن شیطان همراهی کند. در واقع پدر الیکا با شیطان پیمان بسته است تا در عوض نابودی درخت زندگی، الیکا را که پیش از این مرده بوده است، به زندگی بازگرداند. اکنون الیکا قصد دارد اشتباه پدر را جبران کند. او زمین های مرده را با قدرت جادویی خود جان می بخشد و سعی می کند با قربانی کردن جان خویش، درخت زندگی را باری دیگر زنده کند تا شیطان دوباره به بند کشیده شود اما این بار، شاهزاده که خود شیفته  الیکا شده است، دوباره درخت زندگی را نابود می کند تا الیکا زنده بماند. دیگر امیدی به زنده شدن درخت نیست و شیطان کاملا ازاد شده است............

داستان شاهزاده ایرانی 4، با روال داستان های قبلی کاملا متفاوت است. برای اولین بار کارکتر دیگری به بازی افزوده شده است. الیکا و شاهزاده در طول یکدیگر را همراهی می کنند و هر یک به طوری راهگشای مراحل بازی خواهند بود. حضور الیکا در بازی گیم پلی جدیدی ایجاد کرده است که همه از ان به خوبی یاد می کنند. الیکا دست خالی مبارزه میکند، در مقابل از تووان جادویی بهره مند است. شاهزاده ی قبلی، سختی های فراوانی را متحمل می شد تا از در و دیوارهای بلند بالا برود اما برای این شاهزاده بالا رفتن از دیوارها با کمک الیکا کار اسان تری است. علاوه بر این که شاهزاده جدید به دست کشی اهنی جدیدی مجهز شده است که با ان از در و دیوار اویزان می شود. او می تواند با استفاده از این دستکش از دیوارهای بلند به ارامی سر بخورد یا حتی گاهی روی سقف حرکت کند!

گرافیک نسخه جدید در حد قابل قبولی است. فضای بازی محزون نیست و با رنگ های زیبایی تزیین شده است. اسمان با حضور اهریمن سیاه دیده می شود اما این سیاهی نتوانسته است بر رنگ های زیبای بازی چیره شود. حرکات کارکترها بسیارطبیعی و زیبا طراحی شده و به خوبی با کنترل کننده ها و موس و صفحه کلید سازگار است.

در شاهزاده ایرانی جدید، شاهزاده شکوه و قدرت سابق را ندارد، چه بسا که خیلی اوقات احساس می شود بدون الیکا، شاهزاده کار زیادی نمی تواند انجام دهد. در واقع در این نسخه جدید، با حضور الیکا، هرچند به خودی خود بد نیست، حضور شاهزاده کمرنگ تر از قبل به نظر می رسد.

این تیم دو نفره، خیلی راحت کار خود را پیش می برند و مراحل بازی را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارند. اگر نسخه های قبل این بازی را نیز انجام داده باشید، با بازی کردن نسخه جدید کاملا خواهید فهمید که این بازی بسیار اسان است و همهخ می توانند مراحل این بازی را پشت سر بگزارند. یکی از سایت های بازی، اسانی این بازی به جنگیدن با یک کیک مقایسه کرده است و این مسئله را تنها ایراد این بازی می داند. با این حال نمی توان از صداگذاری بسیار مناسب، طراحی سه بعدی زیبا، همخوانی حرکات کارکترها با کنترل کننده و کیفیت انیمیشن این بازی چشم پوشی کرد. اگر نسخه های قبلی شاهزده ایرانی را بازی کرده باشید، حتما از بازی کردن این نسخه لذت خواهید برد.    

                                                                          کاری از بنیامین

 

                                                                   

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه 19 دی1387ساعت 17:33  توسط سهراب  | 

قسمت سوم گلدن گیم 2008

سلامی دوباره به همه ی دوستان!

گفته بودم شب برای قسمت سوم انتخاب بهترین های ۲۰۰۸ می آیم.خوب آمدم!

این قسمت آخرین قسمت از مراسم گلدن گیم است که در آن ۱۰ بازی برتر ۲۰۰۸ را می توانید ببینید.به این صورت ما بهترین بازی سال ۲۰۰۸ را انتخاب کردیم.از این به بعد هر ستا گلدن گیم برگزار می شود.از شما بازدیدکننده ی عزیز در خواست می کنم که حتما نظراتتان را در مورد این انتخاب ها بدین.البته مطمئنا همه را ضی نیستید!به خصوص PS3 باز ها!دیگه باید قبول کنید PS3 سال آنچنان موفقی مداشته!هر چند بهترین بازی سال 2008 ما انحصاری PS3 است!(نتایج را در زیر این مقدمه ببینید تا متوجه بشوید!)ولی یه بازی موفق دلیل بر موفقیت کنسول نیست!البته اگر PS3 در رده بندی ما(موفقترین کنسول های 2008 در پست قبلی)سوم شد به خاطر مقرون به صرفه نبودنش در ایران نیز هست.بگذریم!ولی حتما نظراتتان را بگویید!

قسمت سوم گلدن گیم 2008!!(انتخاب بهترین بازی های 2008 از نگاه باشگاه هواداران شاهزاده ی ایرانی):

10 بازی برتر از نگاه باشگاه هواداران شاهزاده ی ایرانی:

1-Metal Gear Solid 4

2-Fall Out 3

3-Gears Of war 2

4-GTA IV

5-Prince Of Persia 2008

6-Assissins Creed

7-Crysis:Warhead

8-Tomb Raider:Underworld

9-Little And Big Planet

10-Devil May Cry 4

+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 دی1387ساعت 18:16  توسط سهراب  | 

قسمت دوم گلدن گیم 2008

سلام دوستان!

ببخشید!!می خواستم این مطلب را دیروز بزارم نشد.این هم قسمت دوم بهترین های ۲۰۰۸ از نگاه ما است که شامل:انتخاب سه بازی برتر هر کنسول,بدترین بازی سال و موفقترین کنسول های 2008 است.منتظر نظرات سازنده یتان هستم!(برای انتخاب بهترین بازی سال و 10 بازی برتر 2008 و جواب دادن نظرات امشب یا فردا می آیم!)

برای دیدن قسمت دوم گلدن گیم 2008 به ادامه ی مطلب مراجعه منید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 دی1387ساعت 12:50  توسط سهراب  | 

قسمت اول گلدن گیم 2008(انتخاب بهترین های 2008 از وبلاگ ما)

سلام دوستان

من سهراب هستم.آمدم تا مراسم گلدن گیم را برگذار کنم!!شاید بگید گلدن گیم چیه؟!باید بگم گلدن گیم نام انتخابات بهترین های هر سال از نگاه باشگاه هواداران شاهزاده ی ایرانی است. این مراسم در ۳ قسمت برگزار می شود و امروز قسمت اول است.قسمت اول شامل:بررسی شخصیت ها,داستان ها,گرافیک,صداگذاری,فیزیک و سختی است.قسمت دوم شامل 3 بازی برتر هر کنسول و و بدترین بازی در کل و انتخاب موفقترین کنسول سال است وقسمت سوم شامل 10 بازی برتر از نگاه باشگاه هواداران شاهزاده ی ایرانی است.

برای دیدن نتایج قسمت اول گلدن گیم,به ادامه ی مطلب بروید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 16 دی1387ساعت 13:14  توسط سهراب  | 

نقد و بررسی Prince Of Persia 2008

سلام دوستان!

همانطور که بهتان قول داده بودم آمدم تا نقد و بررسی شاهزاده ی ایرانی ۲۰۰۸ را برایتان بگزارم.(من سهراب هستم!)قبل از اینکه نقد را بخوانید به این نکات توجه کنید:

۱-این اولین نقد نوشته شده توسط من است و لطفا خیلی در مورد نکات ضعفش گیر ندهید!۲-ما(گروه ما)می توانست مانند خیلی از وبلاگ ها از سیمز ۴۷ کپی کنه ولی نکرد تا خودش زحمت بکشه.پس لطفا در صورت کپی نام منبع را حذف نکنید!۳-من چون این بازی را روی ایکس باکس انجام دادم از عکس های IGN استفاده کردم.

 

  به دنبال خر فراری...

باید اهریمن را نابود کنی...

نقد و بررسی شاهزاده ی ایرانی 2008 از باشگاه هواداران شاهزاده ی ایرانی

Ubisoft Montreal

سازنده

Ubisoft

انتشار دهنده

Ps3-xbox360-pc

پلتفورمها

Xbox360

نقد برای پلتفورم؟

اکشن-ماجراجویی

سبک بازی

T

درجه ی سنی برای بازی

نسبتا ساده

درجه ی سختی بازی

Desambr9,2008

تاریخ انتشار

9.1/10(اطلاعات بیشتر در آخر...)

امتیاز باشگاه هواداران شاهزاده ی ایرانی

 

ادامه ی نقد در ادامه ی مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 13 دی1387ساعت 13:25  توسط سهراب  | 

سال 2009 مبارک

                 من این قسمت رو مخصوص سال 2009 قرار دادم امیدوارم لذت ببرید

     اینم رمز هایی مخصوص قسمت Skins(اسکین) برای باز شدن لباس جدید در پرنیس 2008

باز شدن لباس التایر در اسیسنس کرید        این را در Skins در قسمت کدها وارد کنید 13372805

باز شدن لباس پرنس و فرا در سند اف تایم   این را در Skins در قسمت کدها وارد کنید 52585854

باز شدن لباس اخر برای پرنس و الیکا        باید 1001 لایت سید قبل از مرحله اخر جمع کنید

       اینم تراینر بازی پرنس اف پرشیا (prince of prsia 2008) امیدوارم خوشتون بیاد 

 برای دانلود اینجا کلیک کنید                                            


+ نوشته شده در  پنجشنبه 12 دی1387ساعت 14:57  توسط سهراب  | 

100 بازی برتر 2008 از نگاه IGN

سلام دوستان!

من(سهراب)آمدم بگویم که تا هفته ی آینده نخستین نقد وبلاگ را می نویسم!(شاهزاده ی ایرانی ۲۰۰۸).منتظر باشید.

در ضمن از این به بعد جواب نظرات در همان قسمت نظرات زیر نظر داده شده گذاشته می شود!

حالا هم می خواهم لیست ۱۰۰ بازی برتر ۲۰۰۸ از نگاه IGN براتون بزارم!امیدوارم خوشتون بیاد!

لیست 100 بازی برتر سال 2008 از نگاه IGN در ادامه ی مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 8 دی1387ساعت 11:59  توسط سهراب  | 

مقایسه ی آزاد پنج شخصیت بازی های اکشن

سلام دوستان

من(سهراب)دیگه اینقدر این آقای حمید سروش را ارشاد کردم که خسته شدم.دیگه بنیامین آدرس سایت یوبی سافت را هم بهش داد که در یک بخشش به جدید بودن داستان شاهزاده ی ایرانی 2008 اشاره کرده,می خواهد قبول کند می خواهد قبول نکند!امروز می خوام یکی از مطالب جالب وب قبلیمو بزارم:مقایسه ی آزاد...

این بخش به این صورت که شخصیت های بازی های هم سبک را از نظر قیافه و قدرت و اندام و...مقایسه می کنیم.امروز مقایسه ی آلتایر(اسیسنس کرید)شاهزاده ی ایرانی(سری شنهای زمان(قبلیه))دانته و نرو(شیطان هم می نالد 4)و کراتوس(خدای جنگ را با هم مقایسه کنیم:

 

دانته                                                نرو               شاهزاده ی ایرانی               کراتوسآتایر

اندام:

خوب معلوم نمرات کامل این قسمت به کراتوس و شاهزاده ی ایرانی می رسه.چون این شخصیت ها معمولا پیرن ندارن

سازندگانشون روی عضلات و کل اندامشون بیشتر کار کردن.بعد از اون ها دانته و آۀتایر قرار می گیرند که 4 شونه ترند.و در آخر هم نرو که باید قبول کرد که از همه ریقو تره.

جدول اندام:

شاهزاده ی ایرانی       5/5

کراتوس   5/5

آلتایر   5/3

دانته    5/3

نرو5/2

حرکات آکروباتیک:

خوب باز هم شاهزاده ی در صدر قرار می گیره.این بر کسی پوشیده نیست که نصف قدرت شاهزاده به حرکاتش و در بین این افراد بیشتر از همه رو دیوار راه می ره.کراتوس رقیب همیشگی او در مکان دوم.دانته و نرو را می شه گفت از این لحاظ یک شکل ساختند و آلتایر هم که اصلا حرکت آکروباتیک بلد نیست.

جدول حرکات آکروباتیک:

شاهزاده ایرانی   5/5

کراتوس   5/4

نرو   5/3

دانته   5/3

آلتایر  5/1

 

واقعی بودن جنگ ها:
با توجه به واقعی بودن داستان اسیسن کرید-بقیه داستانی تخیلی دارند-جنگ های آلتایر واقعی تر از بقیه است.نرو و دانته تقریبا به یک اندازه واقعی اند اما به خاطر اینکه نرو دست شیطانی داره جنگ های دانته واقعی تره.شاهزاده و کراتوس هم به یک اندازه-کمترین مقدار-واقعی می جنگند.

جدول واقعی بودن جنگ ها:

آلتایر   5/5

دانته  5/3.5

نرو   5/3

شاهزاده   5/2

کراتوس   5/2

خوشگل بودن(این دیگه خیلی باحاله.نظرتون را حتما راجع به این موضوع بگید!)

فکر می کنم همه اتفاق نظر داریم که کراتوس از همه زشتره.خوب شاهزاده باز هم باید به صدر بره.به خاطر چشم های آبیش.نرو بعد از او قرار می گیره و دانته که شباهت زیادی به نرو داره سوم.اگر شما کمی دوربین بازی اسیسن کرید را پایین بیارید قیافه ی آلتایر را هم می بینید که نسبتا خوبه!

جدول خوشگلی:
شاهزاده       5/5

نرو    5/4

دانته   5/3.5

آلتایر   5/3

کراتوس   5/1

قدرت:

خوب باز هم شاهزاده!نرو با دست آتشینش به همراه آلتایر و کراتوس دومن.لابد می پرسید چرا آتایر؟خوب اگر با آتایر بدون کمبو هایش بازی کنید ضعیف است.اما با کمبو هایش یک مبارز مخصوص می شه.چنانکه که استاد جادوگرش را کشت.دانته هم نیم نمره از بقیه پایین تره.

جدول قدرت:
شاهزاده   5/5

آلتایر   5/4

کراتوس   5/4

نرو   5/4

دانته   5/3.5

خود بازی:(این امتیاز به خود بازی است.انتیازی که به دویل می کرای 4 داده می شه به هر دو شخصیت اولش(نرو و دانته)تعلق دارد)

جدول بازی:

اسیسن کرید    5/5                                        

شاهزاده ی ایرانی   5/4.5                             

دویل می کرای 4    5/4                                                              

خدای جنگ    5/4     

 

جدول کل:

1-شاهزاده ی ایرانی:30/26.5                                     

2-آتایر:30/21

3-دانته:30/20.5

4-نرو:30/20

4-کراتوس:30/20

نظر ندی نمی ذارم بری!

 

تا بعد...

+ نوشته شده در  چهارشنبه 4 دی1387ساعت 17:50  توسط سهراب  | 

اخرین پاسخ

اولا به فکر زبان انگلیسیتان باشید چون در صحرا وقتی پرنس اسم فرا را صدا میزد و به الیکا برخود گفت که فرا خره من است (شی ایز مای دانکی) و دوما منظورم از زودتر یا دیرتر تمام کردن وقت بازی نیست منظورم اینه که یک بازی شاید دیرتر به دست کسی برسد برای مثال پرینس 4 اول به تهران امد بعد به مشهد

3 اگر شما قانع نشدید و ادعا می کنید به نمایشگاه رفته اید حتما به ادرس زیر بروید

http://www.amazon.com/UBI-Soft-52431-Prince-Persia/dp/B001ASJISG?ie=UTF8&s=videogames&qid=1214340555&sr=1-1

از قسمت وسط یکم پایین تر جایی که نوشته A Frightening New Enemy and a Powerful Ally و زیر عکس پرنس که نوشته  A new Prince for a new story تمام هرفهایی که ما میزنیم با مدرک است اگر احساس میکنید این سایت هم چرت میگوید بدانید اشکال از شماست چون خود سایت یوبی است در سایت یوبی بروید متوجه میشوید


+ نوشته شده در  چهارشنبه 4 دی1387ساعت 14:24  توسط سهراب  | 

جواب دوسته سمج ما

من اینبار تصمیم گرفتم خودم جوابتون رو بدم من بنیامین هستم

اولا زودتر یا دیرتر تمام کردن یک بازی معلوم نمیکنه یک نفر خدای بازی است یا نه - درسته یا نه؟

دوما اینم دلیلایی که سند اف تایم تمام شده است

1 اگر دقت کرده باشید در پرنس شماره 2 در کشتی شیدی (همون که بلیز مشکی داشت)یک زخم روی ابروی پرنس ایجاد کرد ولی در پرنس 4 نیست (حتما جراحی پلاستیک کرده)

2 اگر این پرنس ادامه پرنس های دیگست فرا کجاست؟ (حتما خونه داره واسه بچه ها غذا میپزه)

3 اگر این پرنس ادامه پرنس های دیگست بابیلون کجاست؟ (سرجاش یکم اونورتر)

4 اگر این پرنس ادامه پرنس های دیگست پس چرا هیچ اثری از شنهای زمان نیست منظورم خنجر زمان یا ارام کردن زمان یا برگرداندن زمان...... (حتما پرنس از شن های زمان متنفر شده)

5 اگه پرنس یک شاهزاده است چرا با خر می اید و با اسب نمی اید؟ (چون اسبش مرده با خرش اومده)

6 مثال هری پاتر کاملا بی ربطه چون اون فیلمه و اون بازی مثلا مگر بازی کماندوها که همه به عنوان یک بازی استراتژیک عالی می شناینش در شماره 5 تبدیل به سوم شخص نشد

7 اگر قانع نشدید به سایت ubisof یک سر بزنید . قسمتی که نوشته A new hero emerges و A deadly new ally

+ نوشته شده در  سه شنبه 3 دی1387ساعت 19:47  توسط سهراب  | 

نکته

سلام دوستان

من(سهراب)امروز اومدم یه قضیه ی جدی را حل کنم.

آقای حمید سروش و دوستانی که فکر می کنید شاهزاده ی ۲۰۰۸ ادامه ی شن های زمان است.لطفا بخوانید:

چرا نباید سری شاهزاده ی ایرانی عوض بشه؟مگر این اتفاق تا به حال نیافتاده؟

عرض کنم خدمتون که این بازی از دهه ی هشتاد با داستان ها و شخصیت های جدا بوده و تا به حال چندین بار عوض شده و سری شن های زمان تنها یکی از سری هاست.در ضمن,باید یاداوری کنم که آخر شاهزاده ی ایرانی 3(سری شن های زمان)با مرگ پدر شاهزاده,او شاه شد.پس باید اسم این بازی(شاهزاده ی ایرانی 2008)را شاه ایران می گذاشتند.نه؟!

متشکرم از نظراتتان آقای حمید سروش.امیدوارم باز هم به ما سر بزنید.(دوستان لطفا در نظر سنجی شرکت کنید!)

+ نوشته شده در  دوشنبه 2 دی1387ساعت 21:12  توسط سهراب  | 

جواب یک دوست

سلام دوستان

من سهرابم و می خواستم بگم که من به علت شروع امتحاناتم,دو هفته ای نیستم اما در این مدت بنیامین جونم وبلاگ را می چرخونه و داستان پرینس 2008 را تمام می کنه.

حالا فقط جواب نظر یکی از دوستان را بدم و رفع زحمت کنم.


حمید سروش:کسی که ادعا می کنه خدای پرنس آف پرشیاست باید ته داستان 4 بازی رو الان دیده باشه من دیدم چون 48 ساعت بعد از پخش بازی در بازار تمومش کردم واسه ادعامم می تونم سیو بازی رو اگه خواستی واست ارسال کنم می دونی که تو سیو پرنس آف پرشیا تاریخ سیو رو هم نشون می ده ته داستان بعد از مبارزه پرنس با پدر الیکا الیکا اهریمن رو با مرگ خودش نابود می کنه اما پرنس با برگردوندن اهریمن روح الیکا رو پس می گیره و الیکا رو زنده می کنه
راستی اینم بگم پرنس اول بازی نقش گدا رو بازی نمیکنه که الیکا بخواد به پرنس تبدیلش کنه شما که می گی خدای این بازی هستی باید یادت بیاد که تو قسمت یک بازی پرنس یک پرنس هست در ضمن اول بازی توی کویر داره دنبال مثلا میمونش می گرده و اگر دقت کنی شمشیر پدرش که از قسمت 3 بازی بدستش می رسه روی کمرش بسته است پس داستان رو لطفا عوض نکن.


آقای عزیز! اولاما خدای پرینس آف پرشیا بودیم و هستیم و خواهیم بود.من فقط به علت زیغ وقت نتوانسته ام شاهزاذه ی ایرانی 2008 را بازی کنم ولی بنیامین بازی کرده و تمام کرده و دارد داستانش را می نویسد.(در چند قسمت)و از کجا می دونی که آخرش همینو ننویسه؟دوما,منظور از گدا,ولگرد است و اول بازی او شاهزاده نیست ولی الیکا او را شاهزاده نمی کند,بلکه خودش به علت کار هایی که انجام می ده,به مقام شاهزادگی می رسد.سوما,شاهزاده اول بازی به دنبال خرش می گردد نه میمونش.      

چهارما,شما که ادعا داری که بازی را تمام کردی,آیا متوجه ی تفاوت این شاهزاده با شاهزاده ی سری شن های زمان نشدید؟باید خدمتتون عر ض کنم که سری شن های زمان تمام شده و این یک بازی جدا است و ادامه ی آن نیست.به فرض که شما درست می گویید,آقای ادعا,شمشیر پدر پرنس آبی رنگ بود و اینقدر بلند نبود و در ضمن نقش و نگار داشت!لطفا اگر در باره ی ادعا تا ن مطمئن نیستید,ادعا نکنید که همه بهتون بخندند.

+ نوشته شده در  یکشنبه 1 دی1387ساعت 13:46  توسط سهراب  |